









Men's Monogram Bandana T-Shirt Navy Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 365955 |
$309.39
Original: $883.96
-65%Men's Monogram Bandana T-Shirt Navy Size XL—
$883.96
$309.39Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 61cm |
| Pit To Pit | 62cm |
| SKU | 365955 |























