










Men's Monogram Baseball Shirt White Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured, could benefit from a dry clean. |
| SKU | 327377 |
$138.03
Original: $394.38
-65%Men's Monogram Baseball Shirt White Size L—
$394.38
$138.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shirt |
| Size | L |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 56cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Light marks to back as pictured, could benefit from a dry clean. |
| SKU | 327377 |























