

















Men's Monogram Eclipse Backpack Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 46cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Some wear to the opening of the bag and some light wear to the bottom. Please see all images. |
| SKU | 338241 |
$1,427.93
Men's Monogram Eclipse Backpack Black—
$1,427.93
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 46cm |
| Width | 36cm |
| Depth | 16cm |
| Comments | Some wear to the opening of the bag and some light wear to the bottom. Please see all images. |
| SKU | 338241 |























