











Men's Monogram Eclipse Trio Messenger Bag Grey
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 359832 |
$1,720.32
Men's Monogram Eclipse Trio Messenger Bag Grey—
$1,720.32
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Grey |
| Height | 18cm |
| Width | 24.5cm |
| Depth | 4.5cm |
| SKU | 359832 |























