










Men's Monogram Embossed Leather Holster Vest Navy Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Vest |
| Size | M |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 364507 |
$1,019.95
Men's Monogram Embossed Leather Holster Vest Navy Size M—
$1,019.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Vest |
| Size | M |
| Material | Leather |
| Colour | Navy |
| Length | 53cm |
| Should To Shoulder | 36cm |
| Pit To Pit | 49cm |
| SKU | 364507 |























