







Men's Monogram Gradient Ombre T-Shirt Black Size XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 365950 |
$673.17
Men's Monogram Gradient Ombre T-Shirt Black Size XL—
$673.17
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 73cm |
| Should To Shoulder | 49cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| SKU | 365950 |























