






Men's Monogram Gradient T-Shirt Navy Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 367254 |
$240.37
Original: $686.77
-65%Men's Monogram Gradient T-Shirt Navy Size S—
$686.77
$240.37Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 47cm |
| SKU | 367254 |























