



Men's Monogram H Silk Scarf Navy
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Navy |
| Height | 41cm |
| Width | 41cm |
| SKU | 333825 |
$76.16
Original: $217.59
-65%Men's Monogram H Silk Scarf Navy—
$217.59
$76.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Hermes |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Scarf |
| Size | One Size |
| Material | Silk |
| Colour | Navy |
| Height | 41cm |
| Width | 41cm |
| SKU | 333825 |























