






Men's Monogram Hoodie Blue Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 364621 |
$645.97
Men's Monogram Hoodie Blue Size S—
$645.97
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 58cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 364621 |























