
























Men's Monogram Horizon Soft 55 Suitcase Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 55cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 348365 |
$2,162.29
Men's Monogram Horizon Soft 55 Suitcase Black—
$2,162.29
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn |
| Style | Suitcase |
| Size | One Size |
| Material | Cotton |
| Comes With | Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 55cm |
| Width | 35cm |
| Depth | 22cm |
| SKU | 348365 |























