














Men's Monogram Inflatable Blouson Down Jacket Blue Size IT 50 / L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Plastic |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 69cm |
| SKU | 354540 |
$1,652.32
Men's Monogram Inflatable Blouson Down Jacket Blue Size IT 50 / L—
$1,652.32
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Plastic |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 65cm |
| Pit To Pit | 69cm |
| SKU | 354540 |























