






Men's Monogram Jumper Blue Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362734 |
$754.76
Men's Monogram Jumper Blue Size S—
$754.76
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 362734 |























