













Men's Monogram Logo Messenger Bag Black
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Very light rubbing to the corners. |
| SKU | 339981 |
$278.79
Men's Monogram Logo Messenger Bag Black—
$278.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | MCM |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 28cm |
| Width | 27cm |
| Depth | 6cm |
| Comments | Very light rubbing to the corners. |
| SKU | 339981 |























