










Men's Monogram Logo Sweatshirt Black Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Jumper is in very good condition with just minor stains as pictured - would benefit from a dry clean. |
| SKU | 319404 |
$414.78
Men's Monogram Logo Sweatshirt Black Size M—
$414.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| Comments | Jumper is in very good condition with just minor stains as pictured - would benefit from a dry clean. |
| SKU | 319404 |























