







Men's Monogram Long Sleeve Shirt Cream Size L
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Velvet |
| Colour | Cream |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348286 |
$775.16
Men's Monogram Long Sleeve Shirt Cream Size L—
$775.16
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Long Sleeve Shirt |
| Size | L |
| Material | Velvet |
| Colour | Cream |
| Length | 77cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348286 |























