







Men's Monogram Mix Cashmere Jumper Navy Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348281 |
$720.76
Men's Monogram Mix Cashmere Jumper Navy Size M—
$720.76
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Navy |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 348281 |























