









Men's Monogram Reversible Belt Brown Size Waist 28"
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 28" |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Comments | 85cm |
| SKU | 353372 |
$111.85
Original: $319.58
-65%Men's Monogram Reversible Belt Brown Size Waist 28"—
$319.58
$111.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Belt |
| Size | Waist 28" |
| Material | Leather |
| Colour | Brown |
| Comments | 85cm |
| SKU | 353372 |























