













Men's Monogram Reversible Jacket Blue Size IT 52 / XL
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 365948 |
$1,931.10
Men's Monogram Reversible Jacket Blue Size IT 52 / XL—
$1,931.10
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 63cm |
| SKU | 365948 |























