












Men's Monogram Shadow Leather Duo Messenger Bag Black
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 25.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 359189 |
$1,699.92
Men's Monogram Shadow Leather Duo Messenger Bag Black—
$1,699.92
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 18cm |
| Width | 25.5cm |
| Depth | 4cm |
| SKU | 359189 |























