








Men's Monogram Sweatshirt Black Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 345862 |
$693.57
Men's Monogram Sweatshirt Black Size S—
$693.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 61cm |
| Should To Shoulder | 51cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 345862 |























