








Men's Monogram Sweatshirt Blue Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 337417 |
$877.16
Men's Monogram Sweatshirt Blue Size M—
$877.16
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Blue |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 54cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 337417 |























