







Men's Monogram Sweatshirt Navy Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 349016 |
$254.65
Original: $727.56
-65%Men's Monogram Sweatshirt Navy Size M—
$727.56
$254.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Cashmere |
| Colour | Navy |
| Length | 71cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 53cm |
| SKU | 349016 |























