







Men's Montsouris Down Jacket Black Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 88cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 354167 |
$503.18
Men's Montsouris Down Jacket Black Size 4 / XL—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 88cm |
| Should To Shoulder | 52cm |
| Pit To Pit | 65cm |
| SKU | 354167 |























