











Men's Morvan Jacket Cream Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Cream |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 338976 |
$152.31
Original: $435.18
-65%Men's Morvan Jacket Cream Size 5 / XXL—
$435.18
$152.31Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jacket |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Cream |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 58cm |
| Comments | Light marks to the item. |
| SKU | 338976 |























