







Men's Multicolor Flower Monogram Short Sleeve Shirt White Size S
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small mark to back, could benefit from a dry clean - please see last image. |
| SKU | 343238 |
$557.57
Men's Multicolor Flower Monogram Short Sleeve Shirt White Size S—
$557.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Colour | White |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| Comments | Small mark to back, could benefit from a dry clean - please see last image. |
| SKU | 343238 |























