













Men's Napoli Down Jacket Blue Size 3 / L
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Small repair to the back of the item, small hole on back of right sleeve, marks to the item and tracks missing to zip but is still functioning. |
| SKU | 351165 |
$33.32
Original: $95.20
-65%Men's Napoli Down Jacket Blue Size 3 / L—
$95.20
$33.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Down Jacket |
| Size | 3 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| Comments | Small repair to the back of the item, small hole on back of right sleeve, marks to the item and tracks missing to zip but is still functioning. |
| SKU | 351165 |























