







Men's Neo Camo Print T-Shirt Black Size IT 50 / UK L
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 315855 |
$135.99
Men's Neo Camo Print T-Shirt Black Size IT 50 / UK L—
$135.99
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Valentino Garavani |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | T-Shirt |
| Size | IT 50 / UK L |
| Material | Cotton |
| Colour | Black |
| Length | 74cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 315855 |























