







Men's Nylon Metal Ripstop OverShirt Burnt Orange Size M
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Burnt Orange |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 352080 |
$80.92
Original: $231.19
-65%Men's Nylon Metal Ripstop OverShirt Burnt Orange Size M—
$231.19
$80.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Stone Island |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | OverShirt |
| Size | M |
| Material | Polyester |
| Colour | Burnt Orange |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 352080 |























