








Men's Nylon Patch Logo Backpack Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 42cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 325554 |
$319.58
Men's Nylon Patch Logo Backpack Black—
$319.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Polyester |
| Comes With | Bag Only |
| Colour | Black |
| Height | 42cm |
| Width | 37cm |
| Depth | 18cm |
| SKU | 325554 |























