





Men's Ocean Palms Print Shorts Yellow Size IT 52 / UK 36
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Yellow |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 32cm |
| Comments | RRP-£930 |
| SKU | 324135 |
$59.50
Original: $169.99
-65%Men's Ocean Palms Print Shorts Yellow Size IT 52 / UK 36—
$169.99
$59.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Shorts |
| Size | IT 52 / UK 36 |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Yellow |
| Waist | 44cm |
| Inner Leg | 32cm |
| Comments | RRP-£930 |
| SKU | 324135 |























