





















Men's Off The Grid Backpack Black
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 39cm |
| Width | 41cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 354681 |
$323.66
Original: $924.75
-65%Men's Off The Grid Backpack Black—
$924.75
$323.66Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Gucci |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Backpack |
| Size | One Size |
| Material | Leather |
| Colour | Black |
| Height | 39cm |
| Width | 41cm |
| Depth | 13cm |
| SKU | 354681 |























