








Men's Off White X Champion Logo T-Shirt Navy Size XS
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Item has light marks and is faded. |
| SKU | 299251 |
$7.14
Original: $20.40
-65%Men's Off White X Champion Logo T-Shirt Navy Size XS—
$20.40
$7.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | T-Shirt |
| Size | XS |
| Material | Cotton |
| Colour | Navy |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 48cm |
| Comments | Item has light marks and is faded. |
| SKU | 299251 |























