










Men's Original Ballistic Bomber Down Jacket Navy Size S
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 339261 |
$353.58
Men's Original Ballistic Bomber Down Jacket Navy Size S—
$353.58
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyamide |
| Colour | Navy |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 44cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 339261 |























