







Men's Original Stirling Parka Down Jacket Khaki Size S
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 340768 |
$123.75
Original: $353.58
-65%Men's Original Stirling Parka Down Jacket Khaki Size S—
$353.58
$123.75Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moose Knuckles |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | S |
| Material | Polyester |
| Colour | Khaki |
| Length | 80cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 51cm |
| SKU | 340768 |























