







Men's Oversized Logo Patch Knit Sweatshirt Black Size M
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 70cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 352597 |
$109.47
Original: $312.78
-65%Men's Oversized Logo Patch Knit Sweatshirt Black Size M—
$312.78
$109.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Celine |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Sweatshirt |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Black |
| Length | 79cm |
| Should To Shoulder | 70cm |
| Pit To Pit | 68cm |
| SKU | 352597 |























