







Men's Paint Script Skate Hoodie Grey Size S
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 353670 |
$66.64
Original: $190.39
-65%Men's Paint Script Skate Hoodie Grey Size S—
$190.39
$66.64Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Off-White |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | S |
| Material | Cotton |
| Comes With | Tags |
| Colour | Grey |
| Length | 60cm |
| Should To Shoulder | 63cm |
| Pit To Pit | 66cm |
| SKU | 353670 |























