







Men's Painted College Hoodie Beige Size XL
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 348093 |
$129.19
Men's Painted College Hoodie Beige Size XL—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Palm Angels |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Hoodie |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Beige |
| Length | 76cm |
| Should To Shoulder | 57cm |
| Pit To Pit | 64cm |
| SKU | 348093 |























