








Men's Paris Logo Jumper Yellow Size M
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Yellow |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 321314 |
$210.79
Men's Paris Logo Jumper Yellow Size M—
$210.79
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Louis Vuitton |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Jumper |
| Size | M |
| Material | Wool |
| Colour | Yellow |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 50cm |
| Pit To Pit | 49.5cm |
| SKU | 321314 |























