









Men's Parke Gilet Blue Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 345294 |
$145.17
Original: $414.78
-65%Men's Parke Gilet Blue Size 4 / XL—
$414.78
$145.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 65cm |
| Should To Shoulder | 43cm |
| Pit To Pit | 61cm |
| SKU | 345294 |























