






Men's Patrick Camouflage Hooded Gilet Multi-Coloured Size 5 / XXL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 308601 |
$299.19
Men's Patrick Camouflage Hooded Gilet Multi-Coloured Size 5 / XXL—
$299.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | 5 / XXL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Multi-Coloured |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 45cm |
| Pit To Pit | 59cm |
| SKU | 308601 |























