










Men's Petichet Down Jacket Navy Size 4 / XL
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355632 |
$373.98
Men's Petichet Down Jacket Navy Size 4 / XL—
$373.98
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Moncler |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | 4 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 68cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 57cm |
| SKU | 355632 |























