Men's Pixel Triangle Logo Short Sleeve Shirt Blue Size XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 353025 |
$312.78
Men's Pixel Triangle Logo Short Sleeve Shirt Blue Size XL—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Short Sleeve Shirt |
| Size | XL |
| Material | Cotton |
| Colour | Blue |
| Length | 72cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 56cm |
| SKU | 353025 |























