







Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 48 / M
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 337254 |
$118.99
Original: $339.98
-65%Men's Plaque Logo Down Jacket Blue Size IT 48 / M—
$339.98
$118.99Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 48 / M |
| Material | Polyamide |
| Colour | Blue |
| Length | 63cm |
| Should To Shoulder | 46cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 337254 |























