









Men's Plaque Logo Down Jacket Green Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Light marks on the sleeves. |
| SKU | 335739 |
$92.82
Original: $265.19
-65%Men's Plaque Logo Down Jacket Green Size IT 52 / XL—
$265.19
$92.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyamide |
| Colour | Green |
| Length | 64cm |
| Should To Shoulder | 48cm |
| Pit To Pit | 60cm |
| Comments | Light marks on the sleeves. |
| SKU | 335739 |























