







Men's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 52 / XL
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 340244 |
$312.78
Men's Plaque Logo Down Jacket Navy Size IT 52 / XL—
$312.78
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Down Jacket |
| Size | IT 52 / XL |
| Material | Polyester |
| Colour | Navy |
| Length | 70cm |
| Should To Shoulder | 47cm |
| Pit To Pit | 55cm |
| SKU | 340244 |























