








Men's Plaque Logo Gilet Black Size IT 50 / L
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 360723 |
$503.18
Men's Plaque Logo Gilet Black Size IT 50 / L—
$503.18
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Gilet |
| Size | IT 50 / L |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Length | 67cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 54cm |
| SKU | 360723 |























