














Men's Plaque Logo Jacket Black Size IT 46 / S
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 341006 |
$829.56
Men's Plaque Logo Jacket Black Size IT 46 / S—
$829.56
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jacket |
| Size | IT 46 / S |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Tags |
| Colour | Black |
| Length | 66cm |
| Should To Shoulder | 42cm |
| Pit To Pit | 52cm |
| SKU | 341006 |























