









Men's Plaque Logo Jeans Black Size IT 48 / UK 32
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 336541 |
$183.59
Men's Plaque Logo Jeans Black Size IT 48 / UK 32—
$183.59
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Givenchy |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Never Worn - With Tags |
| Style | Jeans |
| Size | IT 48 / UK 32 |
| Material | Denim |
| Colour | Black |
| Waist | 43cm |
| Inner Leg | 85cm |
| SKU | 336541 |























