












Men's Plaque Logo Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 316621 |
$591.57
Men's Plaque Logo Messenger Bag Black—
$591.57
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Very Good |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Comes With | Box & Dust Bag |
| Colour | Black |
| Height | 20cm |
| Width | 17cm |
| Depth | 5cm |
| SKU | 316621 |























