









Men's Plaque Logo Messenger Bag Black
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Minor repair made to left side of bag (the black stitching) hardly noticeable. |
| SKU | 348694 |
$129.19
Men's Plaque Logo Messenger Bag Black—
$129.19
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Prada |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Condition | Fair |
| Style | Messenger Bag |
| Size | One Size |
| Material | Polyamide |
| Colour | Black |
| Height | 26cm |
| Width | 29cm |
| Depth | 0.5cm |
| Comments | Minor repair made to left side of bag (the black stitching) hardly noticeable. |
| SKU | 348694 |























